72 combinaties uit Kring NOF afgevaardigd naar FK Outdoor in Harich

Maar liefst 72 (!) combinaties uit de Kring Noordoost Friesland zijn geselecteerd om deel te nemen aan de Friese Kampioenschappen Outdoor 2017 die gehouden worden van 10 t/m 12 augustus in Harich.

Daarnaast zijn nog 4 combinaties als reserve geplaatst!

Wij wensen onderstaande* vertegenwoordigers heel veel succes in Harich!
(* de gegevens zijn overgenomen van de overzichten op www.paardensportfriesland.nl. Type- of kopieerfouten voorbehouden. Iemand vergeten? Mail ons op paardensportkringnof@hotmail.com!)

Pony’s

Klasse B, cat AB

5 769260JG    Iris Genee (Sel) Joep B B Trynwâlden, PC. 15,00

Klasse B, cat C

8 799747AR   Fabienne Ruiter (Sel) Apache B C Postruters, PC. De 18,00
10 821246YB    Annafleur Bijl (Sel) Yellowa B C Postruters, PC. De 9,00

Klasse B, cat DE

1 821712CW Chinouk Weststrate (Sel) Liberty’s Contessa de la Luna B E Hsf It Bytling, PC. 30,00
15 819092TJ Sietske De Jong (Sel) Trendy Shadow B D Survento Ruters, PC. 23,08
17 819185MV Naomi Verbunt (Sel) Maaike B D Eastermar, PC. 21,92
RES. 4   822794JP Esther Postmus (Sel) Jonkers’ Bente B E Postruters, PC. De 12,69

Klasse L1 cat AB

Klasse L1 cat C

2 786049MK Lieve Kaastra (Sel) Macho L1 C Trynwâlden, PC. 24
4 787975AD Silke Van Diggelen (Sel) Aisha L1 C Trynwâlden, PC. 18

Klasse L1 cat DE

1 817159SP Amarens Postmus (Sel) Shanna L1 D Postruters, PC. De 30,00
3 808018IS Daphne Snijder (Sel) Iester Fabian L1 D Paula De Jong, Stal 28,64
5 818532KH Nynke Hoeksma (Sel) Kantje’s Zingaro L1 D Postruters, PC. De 27,27
18 801631WH Sanne Homsma (Sel) Waddenhoek’s Kelly L1 E Frisiaantjes, PC. De 15,00
20 814046AB Marit Bultema (Sel) Alviera Van Weideshof L1 D Trynwâlden, PC. 13,75
21 776658SP Nina Procee (Sel) Surprise L1 D Trynwâlden, PC. 13,64

Klasse L2 cat AB

2 804261RW Elise Van de Witte (Sel) Romantic Melle L2 C Eastermar, PC. 24

Klasse L2 cat DE

1 810701EV Marilee De Vries (Sel) Dulce Evita’s dance L2 E Trynwâlden, PC. 30,00
13 713102LB Ilse Boorsma (Sel) Lilly-jo L2 D Hsf It Bytling, PC. 18,33
15 825648PT Ilse Terpstra (Sel) Paolo L2 D Survento Ruters, PC. 16,67
16 768736MB Michelle De Boer (Sel) Mrs. Skittle L2 D Postruters, PC. De 16,25
17 818569LJ Doutsen Jellema (Sel) Liango’s Black Jack L2 D Trynwâlden, PC. 15,,00
19 724990IJ Alisa De Jong (Sel) Ibizza L2 D Eastermar, PC. 13,75
20 725777AR Femke Rauwerda (Sel) Adorable Golden L2 D Trynwâlden, PC. 10,00

Klasse M1/M2 cat AB

1 657791BB Hilde Broersma (Sel) Boefje M2 B Hsf It Bytling, PC. 30

Klasse M1/M2 cat C

1 777574MP Amarens Postmus (Sel) Mentor M1 C Postruters, PC. De 30
4 761848MR Rikst Regnerus (Sel) Magliv’s Honey Gold M1 C Trynwâlden, PC. 18,75

Klasse M1 cat DE

1 754040HB Hilde Broersma (Sel) Harry M1 D Hsf It Bytling, PC. 30

Klasse M2 cat DE

1 729179JP Esther Postmus (Sel) Jonkers’ Jort M2 D Postruters, PC. De 30,00
4 827634IP Esther Postmus (Sel) Ivy La Sydney M2 D Postruters, PC. De 27,69
6 779391OL Daimy Van der Leest (Sel) Orchid’s Vidal M2 E Eastermar, PC. 23,57

Klasse Z2 cat DE

6 760206OJ Famke Jongsma (Sel) Orchid’s Fioletta Z2 D Survento Ruters, PC. 15
8 798283GJ Famke Jongsma (Sel) Groenraven’s Creekman’s Candor Z2 D Survento Ruters, PC. 10

 

Paarden

Klasse B

1 812697HG Jorryt De Graaf (Sel) Harraut B P Survento Ruters, RV. 30,00
7 810647GT Linda Teeuwisse (Sel) Gravin-irma B P Trynwâlden, RV. 27,86
8 826794AH Petra Henstra (Sel) Auckje Fan`e Alde Ryd B P Paula De Jong, Stal 26,79
21 781456FL Marrit Luimstra (Sel) Fanny B P Postruters, RV. 19,29

Klasse L1

1 806030CS Sanne Sangers (Sel) Chesto L1 P Heideruters, RV. 30,00
37 705717FM Jeanette Miedema (Sel) Falco L1 P Maartenruiters, RV. 13,20
38 818131HJ Romee De Jager (Sel) Haya-maude L1 P Leeuwarden, RV. 12,00

Klasse L2

1 822549HV Annette Verbeek (Sel) Hedwig Fan Stjinnendaam L2 P Dongerruters, RV. 30,00
8 807262HR Sanne Rauwerda (Sel) How Do You Do L2 P Trynwâlden, RV. 28,50
12 821893IH Harmina Holwerda (Sel) Ibiza MH L2 P Maartenruiters, RV. 27,00
23 789665GP Anneke Post (Sel) Mister Pieter L2 P Trynwâlden, RV. 21,82
26 670162ZV Marrit Verbeek (Sel) Zarina L2 P Dongerruters, RV. 20,77
27 819073RH Jacoba Hoeksma (Sel) Ryske-Dame L2 P Heideruters, RV. 20,45
34 318664ME Janke-griet Elzinga (Sel) Mrs Doubtfire L2 P It Bytling, RV. 17,73
41 662668AT Ria Tuyp (Sel) Akky Marije Fan Warkum L2 P Postruters, RV. 12,27
42 818452SB Danielle Van der Bij (Sel) Stal Liano’s Douwe L2 P Paula De Jong, Stal 12,00
44 691727EV Janita Vlasma (Sel) Elvany L2 P Maartenruiters, RV. 8,18

Klasse M1

1 796511GH Gosse pieter Hellinga (Sel) Gaudi M1 P Survento Ruters, RV. 30,00
10 777760GB Jody Bakker (Sel) Gouverneur M1 P Heideruters, RV. 26,25
11 790799SK Nathalie Kooistra (Sel) Sacramento M1 P Postruters, RV. 26,09
13 802327IK Elynne Keizer (Sel) I.N.B. Furaicara M1 P Trynwâlden, RV. 25,00
14 793815MV Annette Verbeek (Sel) Marije fan ’t Suvelstjelpke M1 P Dongerruters, RV. 24,78
19 767952LG Gerda Genee – Wiersma (Sel) Liebling M1 P Trynwâlden, RV. 22,50
31 804667HM Sarina Mayr (Sel) Hermoso M1 P Leeuwarden, RV. 16,00

Klasse M2

  8 768564GR Sanne Rauwerda (Sel) Gevonia M2 P Trynwâlden, RV. 25,71
12 730708ML Frida Van der Land (Sel) Maaike Fan it Noarderen M2 P Postruters, RV. 20,00
16 820500MH Harmina Holwerda (Sel) Mario fan Bokkum M2 P Maartenruiters, RV. 15,65
18 719912EJ Femmy De Jong – Haarsma (Sel) Esther Renske M2 P Dongerruters, RV. 11,74
19 760312RB Marit Bijlsma (Sel) Revanche M2 P Mennoruiters, RV. 10,43

Klasse Z1

4 816258JE Bennie Van Es (Sel) Jetse fan Hickaerd Z1 P Survento Ruters, RV. 28,89
8 757222FL Thessa Van der Land (Sel) Fado Z1 P Postruters, RV. 27,78
11 804447CV Anna-rixt Verbeek (Sel) Cirsten Z1 P Dongerruters, RV. 26,67
13 750877HL Esther Liano (Sel) Pattaconk’s Hugo Z1 P Heideruters, RV. 25,71
28 821719GV Annette Verbeek (Sel) Gelske Fan ’t Suvelstjelpke Z1 P Dongerruters, RV. 20,00
28 748449GT Ellen Timmer (Sel) Gucci Z1 P Leeuwarden, RV. 20,00
RES. 3 826168SW Amarens Van der Wal (Sel) Show`em Z1 P Heideruters, RV. 17,31
RES. 4 658632ZW Wilma Van der Woude (Sel) Zoya Tzarina Z1 P Trynwâlden, RV. 17,14
RES. 5 821388TS Yvonne Snieder (Sel) Tandart Glory Days Z1 P Leeuwarden, RV. 16,15

Klasse Z2

5 779674EH Harmina Holwerda (Sel) Esther fan ‘e Sjongedyk Z2 P Maartenruiters, RV. 26,67
12 701292DL Esther Liano (Sel) Stal Liano’s Doede Z2 P Heideruters, RV. 21,67
14 738534MS Yvonne Snieder (Sel) Mersken’s Kyan Z2 P Leeuwarden, RV. 18,33
15 688223ET Romielle Van Tuyl (Sel) Elanta Bvt Z2 P Survento Ruters, RV. 16,67
20 677686GS Yvonne Snieder (Sel) Golden Elvis Z2 P Leeuwarden, RV. 10,00

Klasse ZZL

5 745390TL Esther Liano (Sel) Stal Liano’s Thijs ZZL P Heideruters, RV. 25,71

Afvaardigingslijsten voor Friese Kampioenschappen bekend!

Vandaag, 18 juli 2017, heeft de Regio Friesland de afvaardigingslijsten voor het Fries Kampioenschap in Harich van 10 t/m 12 augustus bekend gemaakt:

Alle ruiters en amazones die zijn uitgenodigd: van harte gefeliciteerd en heel veel succes!!!

*update* De Regio zoekt nog vrijwilligers voor het Fries Kampioenschap

OPROEP (aangepaste versie dd 09-07-2017)

OPROEP!!!! OPROEP!!!! OPROEP!!!!
VOOR IEDEREEN DIE DE PAARDENSPORT EEN WARM HART TOE DRAAGT

WIJ ZIJN NOG OPZOEK NAAR VRIJWILLIGERS VOOR DE KAMPIOENSCHAPPEN (9 aug. opbouwen) 10/11 en 12 augustus 2017

Woensdag 9 augustus 2017:
14.00 uur: 6 baan uitzetters
18.00 uur: 15 parcoursopbouwers

Donderdag 10 augustus 2017
09.00 uur: 3 parcourshulpen, 4 couponlopers 3 ringmeester (2x dres./1x spr.) en 10 schrijfsters (afhankelijk van juryleden)incl. afd.dres.
14.00 uur: 3 ringmeesters( 2 x dres., 1 x spr.), 3 parcourshulpen, 2 couponlopers en 6 schrijfsters( afhankelijk van juryleden)

Vrijdag 11 augustus 2017
08.00 uur: 4 ringmeesters, 3 parcourshulpen, 4 couponlopers en 14 schrijfsters (afhankelijk van juryleden)
14.00 uur: 3 ringmeesters, 3 parcourshulpen, 3 couponlopers en 6 schrijfsters (afhankelijk van juryleden)

Zaterdag 12 augustus 2017
08.00 uur: 4 ringmeesters, 3 parcourshulpen, 4 couponlopers en 14 schrijfsters (afhankelijk van juryleden)
13.30 uur: 3 ringmeesters, 3 parcourshulpen, 3 couponlopers en 8 schrijfsters (afhankelijk van juryleden)
15.30 uur: 8 opruimers dressuurterrein en hoofdterrein
18:00 uur: 8 opruimers restanten
(na afloop een hapje en een drankje)

Tijdens de kampioenschappen 10 (soep met broodjes), 11 en 12 augustus staat er voor alle vrijwilligers een warm buffet klaar. Hier kan men kosteloos bij aan schuiven.

Graag namen met adresgegevens door mailen naar ondergetekende, voor 31 juli a.s. , lijst komt op site KNHS Regio Friesland, vr.gr.,

Jantina Feenstra-Dijkstra

secretaris@paardensportfriesland, 06-27374571

Friese kampioenschappen… selectie en afvaardiging

Kun je er na 1 selectiewedstrijd al van uit gaan dat je geselecteerd bent?
Nee dat kun je niet. De nummer 1 kan dat vanzelfsprekend wel, maar dit is afhankelijk van het aantal deelnemers in de baan, of er 1 of 2 banen in dezelfde klasse/categorie zijn geweest en van het aantal dat door mag naar de kampioenschappen. Mogen er 48 door, ben je 6e geworden in je baan en waren er 2 banen met redelijke gelijke aantallen per baan, dan mag je er van uit gaan dat je wel geselecteerd bent. Tenminste: je moet ook minimaal gemiddeld 60% hebben gehaald voor je gereden selectieproef.

Hoe gaat de puntentoekenning voor afvaardiging?
Allereerst moet je gemiddeld 60% hebben gereden tijdens de selectieproef (daar zitten 2 juryleden en het is niet genoeg dat je van 1 van beiden 60% hebt gekregen, het moet van beide juryleden gemiddeld 60% zijn). Degene die 1e is geworden krijgt 30 punten en vervolgens wordt er een deling gemaakt op basis van gestarte combinaties. Bij 30 combinaties krijgt nummer 1 30 punten, nummer 2 29, nummer 3 28 punten enz. Bij 16 combinaties is de “sprong” 30/16 = 1,875. (30, 28,125, 26,25, enz). Dat houdt in dat 6e worden in een baan van 30 meer punten oplevert (dus een betere prestatie is).  De punten/percentages spelen daarbij een ondergeschikte rol. Als je klasse in 2 banen is verreden is bovenstaande belangrijk, omdat de punten in de ene baan hoger zouden kunnen liggen dan in de andere baan.

Bron: site van de KNHS Regio Friesland

Een uitgebreidere uitleg (waar bovenstaand stukje van afkomstig is) is terug te vinden op: http://www.paardensportfriesland.nl/kampioenschappen/toelichting-selecties-afvaardiging-en-kampioenschappen/

 

(voorlopige) Startlijsten 1e regionale selectiewedstrijd bekend

Op 1 en 2 juli vindt in Harich de eerste selectiewedstrijd plaats voor het regionale Friese Kampioenschap. Op zaterdag starten de paarden, op zondag de pony’s.

De (voorlopige) startlijsten zijn gepubliceerd:

De tweede selectiewedstrijd is overigens op 15 en 16 juli in Drogeham: daar starten de pony’s op zaterdag en de paarden op zondag.

KNHS nieuws over de Hippiade 2017

Op de KNHS-site is vandaag de verdeelsleutel voor de Hippiade 2017 gepubliceerd. In dit document kun je zien hoeveel combinaties per rubriek per KNHS-regio afgevaardigd mogen worden naar de Hippiade.

Je kunt de toelichting lezen op: http://www.hippiade.nl/nieuws/berichten/2017/juni/verdeelsleutel-springen-en-dressuur-2017-bekend/
Het document kun je ook op onze site downloaden: zie hieronder

DOWNLOAD

De Friese Kampioenschappen… hoe zit het ook weer?

In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de selectiewedstrijden voor het Fries Kampioenschap Outdoor dit jaar op regionaal (Fries) niveau georganiseerd.

Om je te plaatsen voor de Friese Kampioenschappen in Harich (van 10 t/m 12 augustus 2017) gelden de volgende selectiewedstrijden:

  • op 1 (paarden)  of 2  juli (pony’s) in Harich
  • op 15 (pony’s) of 16 juli (paarden) in Drogeham.

Deze data zijn rood gemarkeerd op de

die op de site van de Regio staat.

Alle informatie (globale planning, vraagprogramma, selectievoorwaarden etc.) is terug te vinden op deze pagina van de site van de Regio Friesland.