Uitslagen Friese Kampioenschappen Outdoor 2017 *update

Ze zijn weer voorbij, de Friese Kampioenschappen Outdoor 2017.

Op de website van de KNHS Regio Friesland zijn de uitslagen terug te vinden.

UPDATE: een aantal resultaten van de Marruters waren abusievelijk niet opgenomen. Zijn nu herkenbaar toegevoegd (cursief blauw weergegeven).

Alle winnaars van harte gefeliciteerd en eventueel succes bij de Hippiade!!

Uit alle uitslagen hebben we de volgende resultaten van combinaties uit de Kring NOF gehaald:(*)
mochten er uitslagen ten onrechte niet vermeld zijn, stuur een mail naar info@paardensportkringnof.nl

Dressuur

Verenigingskampioenschap PONY’s
4 PC Trynwâlden
5 PC HSF It Bytling
Indiv dressuur verenigingskampioenschap
x Chinouk Westrate Liberty’s Contessa de la Luna 217 PC HSF It Bytling
Pony’s viertallen
PC Trynwâlden L/M
Paarden zestallen
PC Trynwâlden M/Z/ZZ
Dressuur paarden
Klasse B
1 812697HG Jorryt De Graaf Harraut Koss Survento Ruters
3 781456FL Marrit Luimstra Fanny Armani Postruters
Klasse L1
Klasse L2
2 807262HR Sanne Rauwerda How Do You Do Supério (Sisocco) Trynwâlden
3 822549HV Annette Verbeek Hedwig Fan Stjinnendaam Dries 421 Dongerruters
Klasse M1
2 796511GH Gosse pieter Hellinga Gaudi Johnson Survento Ruters
Klasse M2
1 820500MH Harmina Holwerda Mario fan Bokkum Jasper 366 Maartenruiters
Dressuur pony’s 
Klasse B – cat D/E
1 821712CW Chinouk Weststrate Liberty’s Contessa de la Luna Nizar VS ox Hsf It Bytling
2 819092TJ Sietske De Jong Trendy Shadow Black Shadow Survento Ruters
Klasse L1 – cat D/E
1 817159SP Amarens Postmus Shanna Bjirmen’s Wytse Postruters
Klasse L2 – cat D/E
1 810701EV Marilee De Vries Dulce Evita’s dance Sandreo Trynwâlden
Klasse M1 – cat C
1 777574MP Amarens Postmus Mentor Wheemhoeve’s Robbin Postruters
Klasse M2 – cat D/E
1 779391OL Daimy Van der Leest Orchid’s Vidal Orchid’s Cestanii Eastermar

 

Springen

Springen Paarden
Klasse B
1 Roelof Dolfijn Ardy Eastermar
5 Anneke De Boer Eclair Dubai Marruters
8 Joke Bakker Hugten’s hurricane Querly Elvis Heideruters
10 Maxime Van Andel Ajax VDL Arezzo VDL Leeuwarden
Klasse L
3 Trienke Alma Hendence vdl Zapatero VDL It Bytling
4 Sandra Wijbenga Figo VDL Campbell It Bytling
5 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Hetarina Dakar VDL Survento Ruters
7 Anneke De Boer Global niki Bernini Marruters
8 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Habab d’orina Nabab de Reve Survento Ruters
10 Maxime Van Andel Goldina v Bacardi VDL Leeuwarden
Klasse M
2 Romielle Van Tuyl Luimstra’s Galina Cantos Survento Ruters
Klasse Z
5 Ernesto Canseco Grande vdl Bugatti VDL Leeuwarden
Springen Pony’s  
Klasse B – cat A/B
1 Ciska Bakker Flugel Heideruters
Klasse B – cat C
3 Elise Van de Witte Romantic Melle Romantic Popcorn Eastermar
Klasse B – cat DE
2 Sigrid Swart Twilight Elberton Marruters
Klasse L – cat A/B
1 Dineke Veenstra Kitty Heideruters
Jan De Boer Kantje’s Freek Oosterbroek Francois Marruters
Klasse L – cat C
2 Fabienne Ruiter Apache Postruters
Klasse L – cat D/E
3 Myla Van Andel Je T’aime DMM Matchello Leeuwarden
Klasse M – cat C
2 Tineke hilde Heddema Susie 30 Hsf It Bytling
Klasse M – cat D/E
2 Myla Van Andel Viona DMM Leeuwarden
Facebook reacties
Delen:
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *